Oyunalani Ekibi

Shainya WallHack - Multi client - speed Hack Buyrun(CheatsEngine)Videolu B261910yeol

üye olduğunuzda e-mailinize aktivasyon kodu gelicektir eğer aktif etmezseniz kullanıcı adı şifre yazsanız bile giremezsiniz ancak admin sitedeyse ve görürse aktif edebilir

Join the forum, it's quick and easy

Oyunalani Ekibi

Shainya WallHack - Multi client - speed Hack Buyrun(CheatsEngine)Videolu B261910yeol

üye olduğunuzda e-mailinize aktivasyon kodu gelicektir eğer aktif etmezseniz kullanıcı adı şifre yazsanız bile giremezsiniz ancak admin sitedeyse ve görürse aktif edebilir

Oyunalani Ekibi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Shainya WallHack - Multi client - speed Hack Buyrun(CheatsEngine)Videolu

Admin
    Admin
    Üst Düzey Admin
    Üst Düzey Admin

Profil Bilgileri
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3516
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/06/09
    Nerden Nerden : küçükyalı
    Yaş Yaş : 34
    Profil Alt

Shainya WallHack - Multi client - speed Hack Buyrun(CheatsEngine)Videolu Empty Shainya WallHack - Multi client - speed Hack Buyrun(CheatsEngine)Videolu

Mesaj tarafından Admin Paz Ağus. 29, 2010 7:52 am

Evet arkadaslar beklenen macro cikmiş bulunmaktadir yabanci shaiya versiyonundan alinmaktadir yapmaniz gerek verdigim upload i

C:\AeriaGames\Shaiya_Tr

içine atmak.

Link
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Amacim oyunu kötü hale getirmek değil kolaylaştırmaktır.

Video anlatim
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][URL="http://www.turkmmo.com/"]turkmmo[/URL]
    berkyasar1
    berkyasar1
    ÜYE
    ÜYE

Profil Bilgileri
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/08/10
    Profil Alt

Shainya WallHack - Multi client - speed Hack Buyrun(CheatsEngine)Videolu Empty Geri: Shainya WallHack - Multi client - speed Hack Buyrun(CheatsEngine)Videolu

Mesaj tarafından berkyasar1 Ptsi Ağus. 30, 2010 6:45 pm

yha aga indirdim Shaiya_Tr içine attım sonra çift tıkladım bişe açıldı file name fln yazıo ne yapacaz go fln diom uyarı verio lütfen bi bak aga
    Admin
    Admin
    Üst Düzey Admin
    Üst Düzey Admin

Profil Bilgileri
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3516
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/06/09
    Nerden Nerden : küçükyalı
    Yaş Yaş : 34
    Profil Alt

Shainya WallHack - Multi client - speed Hack Buyrun(CheatsEngine)Videolu Empty Geri: Shainya WallHack - Multi client - speed Hack Buyrun(CheatsEngine)Videolu

Mesaj tarafından Admin Ptsi Ağus. 30, 2010 7:53 pm

link kırıkmış demek hata veriyorsa konu çöp

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 9:03 pm