Oyunalani Ekibi

ben bu sizin wall hilenizi indiriyom calıso ama oyuna baslayınca atıo  calısmıomu B261910yeol

üye olduğunuzda e-mailinize aktivasyon kodu gelicektir eğer aktif etmezseniz kullanıcı adı şifre yazsanız bile giremezsiniz ancak admin sitedeyse ve görürse aktif edebilir

Join the forum, it's quick and easy

Oyunalani Ekibi

ben bu sizin wall hilenizi indiriyom calıso ama oyuna baslayınca atıo  calısmıomu B261910yeol

üye olduğunuzda e-mailinize aktivasyon kodu gelicektir eğer aktif etmezseniz kullanıcı adı şifre yazsanız bile giremezsiniz ancak admin sitedeyse ve görürse aktif edebilir

Oyunalani Ekibi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

ben bu sizin wall hilenizi indiriyom calıso ama oyuna baslayınca atıo calısmıomu

medoo01
    medoo01
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Profil Bilgileri
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 20
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/09/10
    Profil Alt

ben bu sizin wall hilenizi indiriyom calıso ama oyuna baslayınca atıo  calısmıomu Empty ben bu sizin wall hilenizi indiriyom calıso ama oyuna baslayınca atıo calısmıomu

Mesaj tarafından medoo01 Paz Eyl. 19, 2010 6:20 am

oyuna girince youndan atıo calısmıo
    Rohan12
    Rohan12
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Profil Bilgileri
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 655
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/08/10
    Nerden Nerden : Ankara
    Profil Alt

ben bu sizin wall hilenizi indiriyom calıso ama oyuna baslayınca atıo  calısmıomu Empty Geri: ben bu sizin wall hilenizi indiriyom calıso ama oyuna baslayınca atıo calısmıomu

Mesaj tarafından Rohan12 Paz Eyl. 19, 2010 9:22 am

denilenleri harfiyen yaptın mı?
    Admin
    Admin
    Üst Düzey Admin
    Üst Düzey Admin

Profil Bilgileri
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3516
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/06/09
    Nerden Nerden : küçükyalı
    Yaş Yaş : 34
    Profil Alt

ben bu sizin wall hilenizi indiriyom calıso ama oyuna baslayınca atıo  calısmıomu Empty Geri: ben bu sizin wall hilenizi indiriyom calıso ama oyuna baslayınca atıo calısmıomu

Mesaj tarafından Admin Paz Eyl. 19, 2010 9:23 am

ss verirseniz yardımcı ola bilirim bende ve arkadaşlarda sorunsuz çalışmakta oyuna girince atıyorsa .dmp leri silin geri dönüşüm kutusundanda oturumu kapat yapın sonra açın girin oyuna bu kadar
    ARtiXX53
    ARtiXX53
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Profil Bilgileri
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 123
    Nerden Nerden : Dünyayı yoketmek için Venüsden geldim
    Yaş Yaş : 24
    Profil Alt

Mesaj tarafından ARtiXX53 Salı Eyl. 21, 2010 1:13 pm

YOK ADMin senin dediğin olmuo işte anla artık bak herkesde sorun var nasıl düzeltcez bilmiosan söyliyebilirsin uzatmana gerek yok Very Happy:D(no ban pls ) Very Happy:D
    Rohan12
    Rohan12
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Profil Bilgileri
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 655
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/08/10
    Nerden Nerden : Ankara
    Profil Alt

Mesaj tarafından Rohan12 Salı Eyl. 21, 2010 4:31 pm

arkadaşım milleti kötüleme ss al biz de görelim sorununu yardımcı olalım
    ARtiXX53
    ARtiXX53
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Profil Bilgileri
    Profil Alt

Mesaj tarafından ARtiXX53 Salı Eyl. 21, 2010 4:36 pm

ben zaten koydum ssyi görmedinmi :S
    Admin
    Admin
    Üst Düzey Admin
    Üst Düzey Admin

Profil Bilgileri
    Profil Alt

Mesaj tarafından Admin Salı Eyl. 21, 2010 5:44 pm

hayır görmedik hadi ben yalan söylüyorum 1. koko1 adlı kullanıcı belliki yapmış teşekkürler mesajları çok fazla2.biz bu tür yardım mesajlarını yapmıyada biliriz farkındaysan böyle cevapları bulamazsın kullanıcı koyar birdaha da hiç bakmaz öyle insanlarda var.3.Rohan12 arkadaşımız nasıl çalışıyor(imzama bakın bir kişide bile çalışıyorsa bu sorunsuzluğunu kanıtlar)
    ARtiXX53
    ARtiXX53
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Profil Bilgileri
    Profil Alt

Mesaj tarafından ARtiXX53 Perş. Eyl. 23, 2010 10:08 am

biz zaten senin hack çalışmıo demioz bizde çalışmıo dioz Anlamadın mı :S
    Admin
    Admin
    Üst Düzey Admin
    Üst Düzey Admin

Profil Bilgileri
    Profil Alt

Mesaj tarafından Admin Perş. Eyl. 23, 2010 3:49 pm

bu arkadaşlar benim dediklerimi harfiyen yapmışlar ki çalışmaktadır yapıcağınız fazla yada eksik birşey olamaz şuana kadar 3 tane trojen vs.. diyerek linkleri görmeden ilk mesajlarında yalan söyliyen oldu ve 6 kişi civarı yapamadım olmuyor dedi diğer üyeler(aşa yukarı 20-25) saymadığım tahmin yürüttüğüm teşekkürler yazmışlar şuan büyük ihtimal oyundalardır.Çünkü tekrar oyuna dönmemişler.kısacası siz bizim dediğimiz yolları yapın olucaktır olmazsa virüs prog. ınızı kapamanız gerek oda kapalıysa uzmanlık alanımızdan çıkmaktadır Konu kilit

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 4:28 pm