Oyunalani Ekibi

Admin bak bi Belki görüşün değişir B261910yeol

üye olduğunuzda e-mailinize aktivasyon kodu gelicektir eğer aktif etmezseniz kullanıcı adı şifre yazsanız bile giremezsiniz ancak admin sitedeyse ve görürse aktif edebilir

Join the forum, it's quick and easy

Oyunalani Ekibi

Admin bak bi Belki görüşün değişir B261910yeol

üye olduğunuzda e-mailinize aktivasyon kodu gelicektir eğer aktif etmezseniz kullanıcı adı şifre yazsanız bile giremezsiniz ancak admin sitedeyse ve görürse aktif edebilir

Oyunalani Ekibi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Admin bak bi Belki görüşün değişir

draken
    draken
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Profil Bilgileri
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 154
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/06/10
    Nerden Nerden : Tam arkandan .......
    Yaş Yaş : 26
    Profil Alt

. Admin bak bi Belki görüşün değişir

Mesaj tarafından draken Perş. Kas. 11, 2010 2:50 pm

Yaf Admin Bak:
    Web tabanlı oyunlarda HACK HİLE diye bişi yoktur.Eğer Bu tür oyunları hacklemek istiyorsan (dragon fable gibi oyunlar Hariç) Tüm interneti Hacklemek gibi bişeye kalkışırsın.Yada bu oyunda bi açık yakalan gerekir Kİ çok zor ve patch ve güncelleme gelince Ancak 0.000000001 ihtimal olur açık olması lütfen
    Web Tabanlı oyunlar Genel Diye değiştir ismi Hack isil bence yani işine karışmayam Cool
    Admin
    Admin
    Üst Düzey Admin
    Üst Düzey Admin

Profil Bilgileri
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3516
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/06/09
    Nerden Nerden : küçükyalı
    Yaş Yaş : 34
    Profil Alt

. Geri: Admin bak bi Belki görüşün değişir

Mesaj tarafından Admin Perş. Kas. 11, 2010 6:21 pm

siz yanlış biliyorsunuz daha 2 gün önce darkorbit oyununun hilelrini araştırdım bende bir kere deniyim dedim oldu en fazla darkorbitin hileleri var!!

bu arada millioner city(facebookta şuan en çok oynanan monopoly tarzı oyun) onun 2 ay öncesine kadar hilelri yapılıyormuş fakat yeni client ile şuan yeni hackler aranıyor(paralısı var ama parasızını arıyorum) ve bunun haricinde farmville fishville vb.. web tabanlı online oyunların(facebookta bile) hileleri çeşit çeşit vardır

ben bu oyunların anlatımlarını türkçeleştirmek için açıyorum

ve konunuzun yeri burası değil istek ve önerilere çözüldü olarak taşınmıştırve 3 gün sonra konu kilitlenicektir

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 6:08 am